Życzenia dla motocyklisty

zyczenia-dla-motocyklistyŻyczenia składamy naszym bliskim i przyjaciołom na wiele okazji – na Święta Bożego Narodzenia czy na Wielkanoc, z okazji Nowego Roku, na urodziny lub imieniny. Najlepiej jest to zrobić osobiście, ale jeśli to niemożliwe, warto przynajmniej zadzwonić lub wysłać sms-a albo kartkę z życzeniami. Może to być tradycyjna kartka papierowa, na przykład ręcznie robiona, jak również kartka elektroniczna, liczy się gest i pamięć.

Standardowo życzymy naszym bliskim „Wszystkiego najlepszego”, zdrowia, szczęścia, pomyślności, uśmiechu i powodzenia w życiu, jednakże życzenia wcale nie muszą być nudne i oklepane – mogą być przecież oryginalne i na przykład odnosić się do indywidualnych zainteresowań i pasji osoby, do której są kierowane. Takie życzenia na pewno ucieszą adresata najbardziej, chociaż czasami ich ułożenie może sprawić nam niemały kłopot, szczególnie jeśli nie mamy zbyt dużego pojęcia na temat jego hobby. Może tak być na przykład w przypadku motocyklistów, choć jeśli nasz brat, chłopak czy mąż jest zapalonym motocyklistą, na pewno ten temat nie jest nam zupełnie odległy. Czego zatem życzyć motocyklistom na święta czy na urodziny?Motocykliście na pewno warto życzyć najlepszego motocykla, a najlepiej właśnie takiego, o jakim marzy, o ile już nie jest w jego posiadaniu. Poza tym możemy życzyć mu zawsze sprawnej maszyny, zawsze pełnego baku, taniego paliwa i wspaniałych podróży na swojej maszynie, a przede wszystkim bezwypadkowości. Takie życzenia sprawdzą się zawsze, czy to na święta, czy na urodziny lub imieniny.

Jeśli przesyłamy życzenia w formie kartki, tradycyjnej czy tez elektronicznej warto wybrać odpowiednia grafikę. Najlepiej aby przedstawiała ona piękny motocykl. Na takiej kartce można zamieścić życzenia w formie zabawnego wierszyka – rymowanki. Poniżej przedstawiamy przykładowe życzenia dla motocyklistów.

„Szczęścia zdrowia, pomyślności,
przyczepności, paliwotaniości,
przyśpieszeniowości, bezwypadkowości
w dniu urodzin życzy…„

„Sto lat, krótszych i dalszych podróży – zawsze udanych.
Pełnego baku, zawsze sprawnej maszyny!”

„Drogi kolego, życzymy radości,
Pasji, uniesienia, szczęścia i wolności!
Licznych autostrad, wiatru we włosach!
Rzeki benzyny i pięknej maszyny!”

Oprócz życzeń, warto pomyśleć o odpowiednim prezencie dla motocyklisty. Odjazdowym prezentem może być na przykład słodki czekoladowy motocykl z czekolady, spinki do mankietów w kształcie motocykli czy budzik z dźwiękiem ryku silnika – taki drobiazg na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

(Visited 2 729 times, 111 visits today)

Comments are closed.

Ruch na zdrowie
Na sportowo