Jak ukryć wystający brzuch i boczki?

wystajacy-brzuchWiele kobiet poszukuje skutecznych sposobów na wyszczuplenie własnej sylwetki. Jak się okazuje, natychmiastowy efekt wysmuklenia może nam przynieść innowacyjna bielizna modelująca. By ukryć wystający brzuch i boczki, można sięgnąć po korygujące body dla pań bądź zainwestować w wibrujący pas wyszczuplający. Takie akcesoria pomogą nam nadać naszej sylwetce atrakcyjnego i szczupłego wyglądu.

Bielizna wyszczuplająca to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które od zawsze marzyły o ładnej sylwetce, ale nigdy nie udało im się jej osiągnąć. Oczywiście to, po jaki rodzaj bielizny sięgniemy, powinno zależeć przede wszystkim od tego, jaką partię ciała chcemy wyszczuplić. Jeśli zależy nam w głównej mierze na ukryciu wystającego brzucha, wówczas możemy sięgnąć chociażby po poporodowe majtki wyszczuplające. Takie majtki zazwyczaj posiadają podwyższony elastyczny pas, który znakomicie maskuje fałdki tłuszczu na brzuchu. W ten sposób stają się one zupełnie niewidoczne, a figura staje się optycznie szczuplejsza. Podobną metodą można zamaskować wystające boczki. Jeśli dodatkowo zależy nam na wymodelowaniu talii, możemy wybrać dla siebie elegancki gorset wyszczuplający. Takie gorsety świetnie sprawdzą się przede wszystkim na wyjątkowe okazje, kiedy zależy nam na atrakcyjnym i estetycznym wyglądzie. Co więcej, taką bieliznę można zakładać nawet pod obcisły strój. Warto jednak zadbać o to, aby nie odznaczała się pod ubiorem. Dlatego dobrze jest wybrać bieliznę bezszwową, która świetnie dopasuje się do kształtu sylwetki. Nie bez znaczenia jest także wybór właściwego rozmiaru takiej bielizny. Na pewno powinna być ona wygodna i komfortowa, tak byśmy mogły się w niej czuć swobodnie nawet przez kilka godzin. Jeszcze jednym sposobem na spłaszczenie brzucha i ukrycie boczków może być sięgnięcie po rajstopy z elastycznym pasem, który również będzie maskował niedoskonałości naszej sylwetki. Takie rajstopy powinny być wykonane z naturalnych tkanin, aby skóra mogła oddychać bez ograniczeń.

Bielizna wyszczuplająca jest jednym z najprostszych i zarazem najszybszych sposobów na natychmiastowe skorygowanie sylwetki. Jednak warto też wiedzieć, że wystający brzuch można zamaskować również przy pomocy odpowiedniego ubioru. Panie puszyste powinny posiadać w swojej garderobie chociażby stroje w takich kolorach, jak czerń czy granat. Wystający brzuszek pomogą też zamaskować ubiory ciemnoczerwone oraz ciemnoszare. Aby nie przeciążyć jednak swojej figury, nie należy zakładać więcej niż ubrań w trzech różnych kolorach. Wówczas można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Pamiętajmy też, że maskowanie nadprogramowych kilogramów to rozwiązanie tymczasowe. Najlepszym wyjściem jest regularne uprawianie sportu.

(Visited 56 times, 4 visits today)

Comments are closed.

Ruch na zdrowie
Na sportowo