‘Odchudzanie’

Jak często ćwiczyć, by efekty były najlepsze?

jak efektywnie ćwiczyć2Kiedy po raz kolejny przeglądamy strony internetowe z najlepszą dietą na płaski brzuch, czytamy czasopisma z poradami jak stracić zbędne kilogramy w ciągu tygodnia, czy nawet kilku dni, albo gdy oglądamy telewizję przy paczce chipsów, popijając je colą, nie łudźmy się, że wysportowana sylwetka przyjdzie do nas nagle i z dnia na dzień zachwycimy otoczenie pięknym wyglądem.
Choć niektórzy są szczególnie predysponowani do szczupłej budowy ciała i nie zaszkodzi im nawet tona tabliczek czekolady, to częściej jednak szczupła sylwetka jest efektem ciężkiej pracy nad własnym ciałem i owocem ogromnego wysiłku. Jak ćwiczyć, by efekty były jak najlepsze? Czytaj całość… »

Jak ukryć wystający brzuch i boczki?

wystajacy-brzuchWiele kobiet poszukuje skutecznych sposobów na wyszczuplenie własnej sylwetki. Jak się okazuje, natychmiastowy efekt wysmuklenia może nam przynieść innowacyjna bielizna modelująca. By ukryć wystający brzuch i boczki, można sięgnąć po korygujące body dla pań bądź zainwestować w wibrujący pas wyszczuplający. Takie akcesoria pomogą nam nadać naszej sylwetce atrakcyjnego i szczupłego wyglądu. Czytaj całość… »

Ćwiczenia Zuzka Light

ćwiczenia zuzka lightObecnie fitness staje się coraz bardziej znaną i popularną dziedziną sportu wśród kobiet. Przynosi on bowiem, w połączeniu z odpowiednią dietą rewelacyjne wyniki. Instruktorzy fitness prześcigają się w układaniu nowych zestawów i układów ćwiczeń, które mają zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki i szybkie, efektywne pozbycie się kilogramów, które odkładają się pod postacią tłuszczyku tu i ówdzie.
Jednym z takich zestawów są Treningi Zuzka Light. Autorką Zuzki light jest Susana Spears. Trening ten nie jest długi, ale wiele kobiet uważa, że przynosi oczekiwane efekty. Czym się charakteryzuje i dlaczego jest aż tak skuteczny? Czytaj całość… »

Ruch na zdrowie
Na sportowo