‘Ludzie sportu’

Ćwiczenia Zuzka Light

ćwiczenia zuzka lightObecnie fitness staje się coraz bardziej znaną i popularną dziedziną sportu wśród kobiet. Przynosi on bowiem, w połączeniu z odpowiednią dietą rewelacyjne wyniki. Instruktorzy fitness prześcigają się w układaniu nowych zestawów i układów ćwiczeń, które mają zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki i szybkie, efektywne pozbycie się kilogramów, które odkładają się pod postacią tłuszczyku tu i ówdzie.
Jednym z takich zestawów są Treningi Zuzka Light. Autorką Zuzki light jest Susana Spears. Trening ten nie jest długi, ale wiele kobiet uważa, że przynosi oczekiwane efekty. Czym się charakteryzuje i dlaczego jest aż tak skuteczny? Czytaj całość… »

Piłkarz Mario Balotelli

Mario BalotelliMario Balotelli to młody włoski piłkarz. Mimo iż talentu mu nie brakuje, swoim zachowaniem często wzbudza spore kontrowersje. Urodził się w Palermo w rodzinie imigrantów z Ghany jako Mario Barwuah. Jako dziecko był bardzo chorowity, a kiepska sytuacja materialna rodziców bardzo utrudniała leczenie. Z tego też powodu oddano go na wychowanie żydowskiej rodzinie zastępczej, Franca i Silvii Balotellich. Rodzina ta nigdy nie adoptowała go formalnie, dlatego obywatelstwo włoskie i nazwisko Balotelli przyjął dopiero w wieku 18 lat. Czytaj całość… »

Ruch na zdrowie
Na sportowo